KURUMSAL

Manevra; kurumsal kimlik oluşturulmasından, medya satın almaya, bölgesel reklam ve tanıtım kampanyalarından, ulusal interaktif kampanyalara kadar geniş bir yelpazede; Reklam, tanıtım ve pazarlama hizmetleri sunan, İzmir’in genç iletişim şirketidir.

Manevra’yı farklı kılan en önemli özelliği; kullanıcı ve hedef odaklı web sitelerini tasarlayabilmesidir. Bu alanda sektörün en donanımlı ve yaratıcı kadrolarını istihdam eder. Manevra; HTML5, CSS3, PHP programlama uzmanları ve grafikerler ‘den oluşan, deneyimli bir ekiptir. Kurumsal web sitelerinden, micro site uygulamalarına; e-ticaret sitelerinden, özel portallara kadar sıfır hata prensibi ile hizmet sunar.

Manevra aynı zamanda hd kalitesinde video ve fotoğraf prodüksiyon hizmetleri sunar. Deneyimli reklam yazarlarıyla desteklenen Manevra, tam anlamıyla bir iletişim operasyon ajansıdır. Birlikte çalıştığı markaların ve organizasyonların ticari rekabet avantajlarını arttıracak fikirler üretir.

Kısacası Manevra, kurumsal iletişim hizmetleri alınabilecek, ‘gerçekten’ kurumsal bir iletişim şirketidir. iletişim çalışmalarınıza yeni bir yön vermek istiyorsanız, Manevra her zaman doğru tercihtir!