İzmir’de Web Site Yaptırmanın En Sağlam Yolu

13 HAZİRAN 2017

İzmir’de Web Site Yaptırmanın En Sağlam Yolu

Manevra reklam ajansı;  web sitenizi, fiziki bir dükkan, fabrika ya da iş yeri olarak kabul etmektedir. Bu perspektifte baktığımız websitesi, günlük hayat işleyişinden ayrı bir statüde değerlendirilmemektedir.  Websitenize gelen her bir ziyaretçiyi, dükkanınıza , fabrikanıza gelen bir müşteri olarak kabul ediyoruz.  İzmir’de website yaptırmanın en sağlam yolu derken; aslında,  gerçek hayat ile sanal alemi birleştirdiğimiz için, bu sloganı kullanıyoruz.

İşyerinize ya da dükkanınıza gelen müşteriler, ürünleriniz ve hizletleriniz hakkında ne soruyorlarsa, websitenize gelen müşterileriniz de aynı şeyleri sormaktadırlar. Bu anlayış çerçevesinde, websitenizin anasayfası kurgulanırken, bu beklentiler büyük bir titizle dikkate alınmalıdır.

Manevra reklam ajansı;  sizin için en sağlam website oluşturuken, müşterilerinizin, iş yerinizde ya da dükkanınızda,  ürünleriniz ve hizletleriniz hakkında sordukları ilk üç soruyu ölçüt alarak, hedef kitlenizin isteklerini ortaya koyar. Bu istekler doğrultusunda , websitenizin anasayfası oluşturulur.

Müşterilerinizin ürünler ve hizmetler hakkındaki soru ve cevapları, reklam ajansımızın; website tasarımında ve içeriğin oluşturulmasında olmazssa olmaz yol haritasıdır. Bunun yanında müşterilerinizin, faaliyet gösterdiğiniz sektör hakkındaki, önyarıları ve ya hassasiyetleri , website tasarımında ayrıca dikkate alınmaktadır.