İzmir Reklam Ajansı Manevra ve Hizmet Alanları

13 HAZİRAN 2017

İzmir Reklam Ajansı Manevra ve Hizmet Alanları

Marka olma yolunda düşüncesi olan ya da mevcut firmasını daha geniş bir hedef kitlesiyle buluşturmak isteyen, siz değerli müşterilemize, daha kaliteli hizmet sunmanın gayreti içerisindeyiz. İzmir reklam ajansı Manevra’nın; hizmet alanları o kadar geniş bir yelpazede ki  marka olmak için ne tür hizmetler gerekiyorsa, hepsi tek çatı altında toplanmış durumdadır.

Markanızın rekabet ve Pazar gücünü arttırmak için, Manevra ekibi ciddi bir çalışma içerisinde, gerekli analizleri ortaya koyarak stratejik planlama yapar. Böylelikle markanın  konumunu ve hedefini belirleyip,  tanıtmak istediği ürün ya da hizmetlerde iletişim stratejisi olarak bu raporu dayanak yapar.

Markalarda, “ orijinal olduğun kadar görünürsün felsefesi  ” gereği  manevra ekibi;  ürün ve hizmetleri hedef kitlenin karşısına orijinal tasarımlarla çıkarır. Televizyon , radyo, dergi  ve djital sektör uygulamalarında , orijinal olma konusunda taviz vermeden , marka sözcülüğünü yapar. Keratif tasarım her zaman orijinal olmayı gerektirmektedir.

İzmir reklam ajansı Manevra’nın hizmet alanları içerisinde, çok önemli bir yeri olan ; sosyal medya ve içerik yönetimi, markalar için oldukça büyük önem taşımaktadır. Hizmet vermeyi düşündüğünüz ya da satışını yapmak istediğiniz kitle,  çoğunlukla sosyal medya platformlarını kullanmaktadırlar. Müşterileriniz olan hedef kitlenize , en hızlı ulaşmanın yollarından biri olan sosyal medya  platformlarını , Manevra ekibinde bulunan sosyal mecra uzmanlarımız yönetmektedir.

Marka hizmetlerinde vazgeçilemeyecek hizmetlerden biri olan; web tasarım ve kodlama, Manevra’nın alanında uzman donanımlı ve pratik çözüm üretebilen kadroları tarafından en iyi şekilde sunulmaktadır.  Bu uzman kadro ; Flash, ActionScript, Html programlama konularında fark oluşturacak şekilde, tasarımlar gerçekleştirmektedirler. Deneyimli olan bu kadro; kurumsal websitelerinden , micro site uygulamalerına; özel portallardan, e-ticaret sitelerine kadar bir çok farklı konseptte , sıfır hata ile hizmet sunmaktadırlar.

Manevra reklam ajansı, özellikle İzmir’de reklam ajansı hizmeti almak isteyenler için, prodüksiyon hizmetlerini kendi profesyonel ekibi ve İstanbul merkezli olan çözüm ortaklarıyla yürütmektedir. Reklam filmi çekimlerinden, 2D-3D animasyonlara ; dijital mecra tanıtım filmlerinden, prodüksiyon aşamalarına birçok alanda profesyonel çözümler üretir.

Manevra, markalar için medya satın alma süreçleri ve medya satın alma planlamalarında, kendi uzman ekibi ve profesyonel çözüm ortakları ile birlikte, en doğru medya satın alma planlamalarını yapar.  Uzman ekibiyle en doğru planlamaların en uygun bütçe ile yapılması için çözümler üretir ve bu çözümleri hayata geçirir. Manevra; medya satın alma sürecinde, kalite kadar; uygun bir bütçe ile hareket etmenin gerekliliğini her fırsatta dile getirmektedir.

Manevra; markalaşma yolunda reklam ajansı olma sorumluluklarını yerine getirirken, sürece bütünsel olarak yaklaşır. Bütünsel olarak değerlendirilen süreç içerisinde, hangi hizmetin alınması gerekiyorsa o hizmeti en uygun şekilde, profesyonel olarak uygular. Marka olma yolunda; aşağıdaki hizmet alanlarından bir bütün olarak süzgeçten geçirilen muhataplar en iyi hizmeti almanın keyfini sürerler.

Bütünsel olarak süzgeç görevini yürüten hizmet alanları;

  • Stratejik planlama
  • Kreatif tasarım
  • Sosyal medya içerik yönetimi
  • Web tasarım ve kodlama
  • Prodüksiyon hizmetleri
  • Medya satın alma

İzmir reklam ajansı Manevra; siz değerli marka sahiplerine hizmet sunarken, en iyi ve elzem olan hizmeti en uygun bütçelendirme ile sonuçlandırmaya çalışır. Marka olma yolundaki süreçte , her zaman yanınızda olarak, büyümenin farklı gururunu sizinle beraber yaşar. Marka hizmeti sunduğumuz her firma, aileden biri gibi görülür ve tüm ekibimiz samimiyetle aile olma bilinciyle hareket ederler.

İzmir reklam ajansı Manevra’nın sunmuş olduğu avantajlar hakkında, daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız buradan iletişime geçebilirsiniz.