Büyümeyi Düşünenler İçin Marka Danışmanlığı

13 HAZİRAN 2017

Büyümeyi Düşünenler İçin Marka Danışmanlığı

Manevra Reklam ve İletişim Hizmetleri;  Marka danışmanlığı konusunda, size özgü ve orijinal olan markalar  dizayn eder. Dizayn edilen yeni markanın veya  mevcut olan markanızın, hedef edindiğiniz kitle nezdinde ve algısında en iyi ve kalıcı şekilde konumlandırmasını yapar.

Markanız pazarlama stratejisi konusunda, somut veriler ve deneyimlerle yeniden kurgulanır. Kurgulanan yeni strateji, değer ve hedeflere uygun bir şekilde, slogan ve marka hikayesi ile tamamlanır.

Manevra ,  markaların mevcut değerini arttırmak, bilinirliğini güçlendirmek ve firmaların aktif olarak sektörel akış içerisinde , güçlü ve ciddi bir kurumsal  duruşa sahip olmaları için, profesyonel kadrosuyla , projenin en detay noktalarına kadar çalışır.

Marka danışmanlığı yapan Manevra; markanızın doğru ve güçlü bir şekilde  temsil edilebilmesi için, öncelikle sektörel pazar araştırması yapmaktadır. İlk adım olarak “ Marka İhtiyaç Analizi” oluşturulup, daha etkin olabilmek için, yol haritası niteiğindeki bu analizle, daha sonraki adımlara geçilir.

Manevra; prensip olarak gerçekçi ve somut olan verilerle, farklılıklar üzerine değil, benzersizlik temelleri üzerine, İzmir’de kurulmuş reklam ajansıdır.