2017 ‘de Öne Çıkacak Olan Dijital Medya Trendleri

08 TEMMUZ 2017

2017 ‘de Öne Çıkacak Olan Dijital Medya Trendleri

Reklamcılık anlaşıyışının hızla değiştiği günüzmüzde öne çıkan ve 2017’de öne çıkacak olan dijital medya trendleri , İzmir Reklam Ajansı Menevra’nın yakın takibindedir. Öne çıkacak olan trendler doğrultusunda müşterilerimiz için en doğru reklam mecrasını sunmaya çalışıyoruz.

Özellikle sosyal medya trendlerinde, video uygulamaları ve canlı yayın özellikleri çok popüler hale gelirken, pazarlama sektöründe ise mobil pazarlama frenleri patlamış kamyon gibi yoluna devam etmektedir. Dijital dünyada hız ve zaman her ne kadar önemli olsa da canlı yayın uygulamaları ve kreatif videolar sosyal medya trendi olarak 2017’de devam edecektir.

İzmir Reklam Ajansı olarak kanaatimiz şudur ki ; 2017’de öne çıkacak olan dijital medya trendleri , reklamcılık anlaşıyışında ciddi atılımlar yapılmasını sağlayacaktır. Video uygulamalarındaki trendler , en büyük arama motorlarından biri olan Yotube daha popüler hale getirecektir. Buna paralel olarak Youtube reklam harcamalarının da artış göstermesi kaçınılmaz olacaktır.

İzmir Reklam Ajansı Manevra; artık tüketicilerin bir ürün ya da hizmet satın alırken , o markaya ait mobil uygulamasının olup olmadığına çok dikkat ettiklerini bilmektedir. Mobile uyumlu olan veya mobil uygulaması barındıran markalar , hedef kitle nezdinde daha kalıcı ve itibarlı olmaktadır.